Відкриття меморіальних плит загиблим воїнам-односельчанам

Дата: 16.02.2024 15:41

16 лютого 2024 року о 10 годині на території Березянської гімназії відбулося відкриття меморіальних плит загиблим воїнам-односельчанам

Чернезі Роману Івановичу та Очеретяному Володимиру Володимировичу.

Були присутні учні та вчителі Березянської гімназії, батьки та родичі загиблих героїв, жителі села. Також приїхали з бойових позицій побратими Очеретяного В.В. капітан

Вінниченко О. А., сержант Чірка Олександр і молодший сержант Гордієнко Юрій.

На заході виступали директор Березянської гімназії Білявський А. А., який розповів про своїх колишніх учнів, староста села Шендерівська К.М., яка подякувала батькам загиблих воїнів за синів, побратим Очеретяного В. Вінниченко О. А., який також висловив подяки батькам загиблих.

Меморіальні плити, які виготовив за власні кошти наш односельчанин Оленчук Олександр Іванович, встановлено на центральному фасаді приміщення гімназії. Всі роботи по встановленню памʼятних плит виконав вчитель гімназії Полінкевич Д. В.

У кінці заходу батьки, рідні, учні гімназії поклали живі квіти до меморіальних плит.