1 вересня - День знань в Березянській гімназії

Дата: 02.09.2023 16:32

1 вересня в нашій гімназії пройшло свято Першого дзвоника, яке вкотре об'єднало учнів, їх батьків та вчителів у єдину родину..

З самого ранку шкільне подвір'я заполонили усміхнені  діти. Та особлива увага була прикута до першачків, які вперше переступили поріг нашого навчального закладу. Хочеться вірити, що цей день назавжди залишиться в пам'яті учнів, а гімназія стане для них другою домівкою.

Під час шкільногозаходу учні, батьки, педагоги і всі присутні вшанували військових, які віддали життя за Україну, хвилиною мовчання. Учні 9 класу Гразон Денис та Ротар Діана поклали квіти до куточка пам'яті наших загиблих односельчан.

Дякуємо усім, хто долучився до нашої акції !1 вересня без квітів" і задонатив на ЗСУ.