Наказ по відділу освіти "Про підсумки проведення   Всеукраїнського конкурсу   колективів екологічної   просвіти

Дата: 29.03.2023 17:31

ВІДДІЛ ОСВІТИ

РУЖИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

27.03.2023.      № 39                               смт. Ружин

Про підсумки проведення

Всеукраїнського конкурсу

колективів екологічної

просвіти

«Земля – наш спільний дім»

Відповідно до листа обласного еколого-натуралістичного центру  Житомирської обласної ради від 02.02.2023року  № 22  танаказу відділу освіти Ружинської селищної ради від 03.02.2023 року № 15 «Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля - наш спільний дім» з метою підвищення екологічної  і правової обізнаності громадян в галузі екології та захисту довкілля, формування оздоровчого підходу до життя, залучення педагогічних працівників закладів освіти громади до популяризації та ефективного використання і збереження навколишнього середовища щодо охорони природи рідного краю та збереження власного здоров’я в громаді було проведено огляд конкурс учнівських колективів екологічної просвіти  «Земля – наш спільний дім».

В  І  етапі   взяли   участь агітколективи з 5 загальноосвітніх закладів: Білилівської гімназії,  Мовчанівської, Зарудинецької, Топорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Березянської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Команди представили на конкурс-огляд змістовні, оригінальні сценарії виступів, агітаційні матеріали (плакати, малюнки, фотоматеріали, мультимедійні презентації). Виступи агітколективів  Білилівської гімназії,

Мовчанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів,Зарудинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів,Березянської ЗОШ І-ІІ ступенів  відзначалися високим рівнем режисури, виконавської майстерності, змістовною природоохоронною роботою та оригінальним художнім оформленням виступів. Використання кращих традицій українського народу та вдале застосування  елементів народної творчості, підбір відповідних костюмів   було продемонстровано  учнівськими колективами вищеназваних закладів.  Оригінальністю рішень, використаннямінтерактивної дошки під час виступу вирізнився колектив «Фенікс» Зарудинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Високим рівнем режисури, виконавською майстерністю, музичним супроводом відзначено колектив Білилівської гімназії «Вартові довкілля».

Розглянувши висновки журі  конкурсу - огляду

НАКАЗУЮ:

1. Нагородити дипломами відділу освіти Ружинської селищної ради:

І місце -   «Вартові довкілля»Білилівської гімназії;

ІІ місце - «Екоцвіт»Мовчанівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце -  «Фенікс» Зарудинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів та  «Екомолодь» Березянської ЗОШ І-ІІ ступенів.

1. Колектив  екологічної просвіти «Вартові довкілля» Білилівської гімназії направити для участі в обласному етапі.

1. Оголосити подяку директорам  закладів освіти,  колективи яких взяли участь у конкурсі:

Ямковому В.І.- директору Білилівської гімназії;

Янченко С.М. – директору Мовчанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Мазур В.М. – директору Зарудинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Білявському А.А. – директору Березянської ЗОШ І-ІІ ступенів;

Богуш Т.М. – директору Топорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

1. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник відділу освіти    (підпис існує)              Іван СЕМЕНЧУК