Зустріч здобувачів освіти з представником ювенальної поліції Ружинської громади

Дата: 07.02.2024 18:29

07 лютого в Березянській гімназії відбулася зустріч здобувачів освіти з представником ювенальної превенції Гутівською С.П. Вона ознайомила дітей з діяльністю ювенальної поліції та провела бесіди на теми «Кримінальна відповідальність неповнолітніх», «Попередження жорстокості серед однолітків. Булінг та його види». А також пояснила, куди потрібно звертатися у разі виникнення проблемної ситуації, та подарувала їм пам’ятки, брошури з детальною інформацією.

Учні уважно слухали розповідь правоохорояів про особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх, види і підстави адміністративної відповідальності малолітніх осіб. Світлана Петрівна дала змістовні відповіді на запитання, які виникали в учнів під час бесіди. Окрім загальної теорії, під час правової бесіди поліцейська нагадала дітям і основні правила безпечної поведінки, розповіла про конкретні неприємні ситуації, у які можна потрапити через власну необережність, і як їх уникнути.

Також діти подивилися відеофільм про безпеку в Інтернеті.