Наказ "Про підсумки проведення тижня географії"

Дата: 24.04.2023 18:38

Березянська  загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Ружинської селищної ради

НАКАЗ

24.04.2023 р.                                       с.Березянка                                           №30

Про підсумки проведення

тижня географії

З метою активізації пізнавальної діяльності учнів, згідно річного плану роботи закладу з 17 по 21 квітня 2023 року у закладі було проведено предметний тиждень географії вчителем  Білявською Г.П.   Були  підготовлені цікаві різноманітні завдання, під час проведення використовувалися різні форми і  методи роботи.

Під час проведення тижня географії були проведені  такі заходи:

• Відкритий урок-ярмарка з географії в 8 класі на тему «Країни Європи».
  • конкурс « Супер знавці географії»  серед учнів 89 класів. Перемогла команда дівчат.
  • Конкурс малюнків серед учнів 5-7 класів «Наша планета - Земля», у якому перемогу отримали учні  Галабурда Ганна ( 5 кл), Лісота Зоряна ( 7 кл), колективна робота 6-го класу.
  • конкурс рефератів «Країни Європи» серед учнів 89 класів.

Своєчасно були підведені підсумки, на загальношкільній лінійці переможців було нагороджено грамотами.

На підставі вищезазначеного

НАКАЗУЮ:

1. Визнати проведення тижня географії на достатньому  рівні.

2. Оголосити подяку за підготовку та проведення предметного тижня географії вчителю Білявській Г.П.

3. Результати проведення обговорити на черговому засіданні методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу.

4. Якимчук Світлані Миколаївні - заступнику директора з навчально-виховної роботи, продовжити контроль за підготовкою й проведенням предметних тижнів у закладі.

Систематично

5. Класним керівникам надавати учням необхідну допомогу під час підготовки до предметних тижнів.

Постійно

6. Педагогу-організатору Жураківській І.Г. висвітлити матеріали  тижня на сайті закладу.

До 24.04.2

6. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Якимчук С.М.

Директор                                                  Анатолій БІЛЯВСЬКИЙ