Наказ "Про підсумки проведення тижня фізики"

Дата: 19.04.2023 18:38

Березянська  загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Ружинської селищної ради

НАКАЗ

17.04.2023 р.                                       с.Березянка                                           №29

Про  підсумки проведення

Тижня  фізики

Згідно річного плану роботи закладу  10 по 14 квітня в Березянській ЗОШ І-ІІ ступенів Ружинської селищної ради було організовано та проведено тиждень фізики, з метою сприяння розширенню знань з фізики, принципів безпечного інтернету, інтересу до предметута активізації творчих здібностей учнів.

Вчителі фізики Якимчук С.М. та Галінський В.М.  продовжили добру традицію, зацікавивши всіх учнів школи до участі у багатьох заходах:

- На загальношкільній лінійці відбулося відкриття тижня та ознайомлення з планом роботи. Учні 9-го класу виконали разом гімн фізики. Також були оголошені різноманітні конкурси: у 7-му класі -  на кращу презентацію «Моє село» - до 20 слайдів, у 8-му класі - на кращій фільм «Моє село» - 3-5 хв., у 9 класі -  на кращій фізичний експеримент.

-  У вівторок пройшов парад цитат та вчителем Якимчук С.М. було проведено відкритий урок з фізики у 7-му класі на тему : «Механічна енергія та її види» та  конкурс між командами Н’ютонів і Кулонів, учнями 7-9 класів. Переможцями стали команда Кулонів. Захід пройшов жваво та цікаво.

-  Вручення грамот та нагород зробили підсумки тижня яскравими.

На цьому тижні учні перевірили та закріпили свої знання з фізики, змагаючись у конкурсах, ближче познайомились з цією наукою, з принципами безпечного інтернету, вченими-фізиками, всесвітніми винахідниками, показали рівень своїх знань та здібностей.

Виходячи з цього,

НАКАЗУЮ:

1.Винести подяку за підготовку та  проведення Тижня  фізики вчителям Якимчук С.М. та Галінському В.М.

2. За активну участь у заходах, проведених у рамках  Тижня інформатики та  фізики,  оголосити подяку та відзначити учнів: Ротар Діану, Гразона Дениса( 8 кл), Житомирського Артема ( 9 кл), Лісоту Зоряну, Крутого Ярослава, Федорей Маргариту( 7 кл).

3.Рекомендувати вчителю фізики  Якимчук С.М. узагальнити свій досвід роботи з підготовки позакласних заходів та обговорити його на наступному засіданні методичного об'єднання вчителів природничо-математичногго циклу.

4.Педагогу-організаторуЖураківській І.Г.:

Висвітлити на сайті матеріали про проведення тижня  фізики.

До 21.04.23 р.

5.Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Директор                                               Анатолій БІЛЯВСЬКИЙ