Всеукраїнський Олімпійський день бігу 2023 року

Дата: 23.06.2023 20:17

Команда Березянської ЗОШ І-ІІ ступенів

23 червня 2023 року о 10-00 годині на стадіоні Ружинської ТГ відбувся щорічний спортивно - видовищний захід - Всеукраїнський Олімпійський день бігу, організований відділом у справах сім"ї, молоді та спорту Ружинської селищної ради.
Дане дійство було проведено з метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму серед громадян, розвитку олімпійського руху в Україні, залучення до регулярних занять спортом та фізичною культурою широких верств населення.
Пробіг проходив на різних дистанціях, поміж різних категорій учасників з музичним супроводом та видовищним дійством. Дійсно, заняття спортом виховують в людині мужність, спритність, витривалість, силу волі. Олімпійський день бігу довів нам ще раз, що спорт є важливим пріоритетом для здоров'я, молодості та краси.

Учні Березянської ЗОШ І-ІІ ступенів також прийняли активну участь у заході.

На дистанції 100 м (вік до 10 років) серед дівчат виборола перемогу учениця 2 класу Мандзюк Софія. Учениця 4 класу Копил Даша посіла почесне ІІ місце.

на дистанції 100 м (вік до 10 років) серед хлопців учень 1 класу Левкович Максим посів ІІ місце.

На дистанції 200 м (вік 10-14 років) серед дівчат перемогу отримала учениця 8 класу Ротар Діана.