8 травня - День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2024 21:20

Сьогодні, 8 травня, Україна відзначає День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – вперше разом із країнами Європи. Хвилиною мовчання педагогічні та учнівські колективи нашої гімназії вшанував пам’ять загиблих у Другій світовій війні. Патріотичне виховання є ключовою складовою програми в закладі освіти.Учні нашої гімназії взяли активну участь у заходах вшанування пам'яті воїнів, загиблих у ті далекі часи, а також героїв, що віддали життя за незалежність України у сучасній війні.

Були проведені  виховні години « Пам’ятати заради майбутнього», години спілкування «Пам’ять єднає покоління», відеоогляд презентації «День пам’яті та примирення». Оформлено виставку-хронограф "Перемога в серцях поколінь"

Особливо активними були учні 1 класу зі своїм класним керівником Лісецькою Г.В.