A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Березянська гімназія Ружинської селищної ради Житомирської області

Оголошення

Дата: від до Скинути

Привітання до Дня матері!

Дорогі жінки! Милі мами! Від щирого серця вітаємо вас зі святом - Днем матері! Мама - це найдорожче і світле, що є на світі. Вона завжди радіє успіхом своїх дітей, підтримує їх у важку хвилину, завжди щиро переживає за кожен пройдений крок. Немає людини ближче і рідніше! Нехай ваші серця зігрівають любов і турбота близьких! Кожен день буде наповнений радісними і приємними подіями! Щастя, здоров'я, благополуччя, душевного спокою і любові! Миру і затишку вашому будинку!

20:02 13.05.2023

До уваги батьків!

До уваги батьків! В мережі останнім часом більше стає згадок про прихильників молодіжних субкультур та поширення їх серед підлітків

10:16 06.03.2023

Про профілактику залучення учнівської молоді до небезпечних субкультур

Складна воєнна ситуація в нашій країні спричинила поширення агресивної субкультури серед підлітків та учнівської молоді. Як уже відомо, минулими вихідними підлітки масово збирались у центрах українських міст і готувались влаштувати сутички та бійки. Правоохоронці не допустили конфліктів і понад 700 учасників масового зібрання затримали й передали ювенальній поліції. Більшість із затриманих – це неповнолітні. За такі дії передбачено як адміністративну (для батьків неповнолітніх), так і кримінальну відповідальність, яка наступає із 14-ти років. Затримані називають себе учасниками «ПВК Редан» — це нова субкультура, яка натхнена японським аніме та поширилась нещодавно у росії. Правоохоронці переконані, що дії «ПВК Редан» — це спроба росіян використати дітей для дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні. Однією з причин того, чому неповнолітні стали жертвами провокацій, є гостра реакція підлітків на події сьогодення, необхідність виливу негативних емоцій, які супроводжують проживання подій війни. Під час збройного конфлікту їхня емоційна нестабільність зростає в рази. Оскільки підлітки мають недостатній життєвий досвід і не завжди здатні виважено аналізувати події, ворог запускає небезпечні течії, орієнтуючись на емоційно нестабільну незрілу аудиторію. Беручи до уваги сказане вище рекомендовано педагогічним працівникам провести роз’яснювальну роботу з батьками щодо попередження потрапляння підлітків та молоді до таких груп. У першу чергу батькам або особам, що їх замінюють, та дорослим, які беруть участь у вихованні дитини, варто приділяти більше уваги психологічному стану дитини. Батькам слід пам’ятати про те, що залученню сина чи доньки до агресивних субкультур сприяє недостатня увага до дитини саме з боку найближчих людей. Передумовою є психологічне неблагополуччя підлітка чи юнака, що може бути пов’язане з підсвідомим бажанням вилити злість до ворога назовні. Але злість та агресія часто спрямована на невинних, не причетних людей. Такі прояви є ознаками стресових станів у підлітків та молоді в період війни. Також ми враховуємо, що основною формою взаємодії здобувачів освіти є онлайн спілкування, миттєве інформування через мережу, вміле використання піддатливості підлітків «яскравим образам» та «сміливим вчинкам» (саме на це розраховують ті, хто підштовхує наших підлітків та молодь до бійок, знущань, принижень, насаджування «ролі суддів» стосовно інших людей).

10:12 06.03.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень