Практичне заняття щодо дій в разі оголошення сигналу "Повітряна тривога"
Сьогодні,05 березня 2024 року, головним інспектором відділу організації наглядово-профілактичної роботи Бердичівського районного управління Головного управління ДСНС України у Житомирській області підполковником служби цивільного захисту Гомонюком С.А., користуючись матеріалами та обладнанням «Мобільного класу безпеки» з працівниками та учнями закладу було проведено практичні відпрацювання щодо дій у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога», загрози виникнення надзвичайних ситуацій, причин пожеж від дитячих пустощів з вогнем, заборони випалювання сухостою, правил поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів, вступ до навчальних закладів ДСНС України.
Також з рамках навчань з цивільного захисту пройшли профілактичні бесіди на тему правил безпеки при виявленні вибухівки, аваріях на небезпечних виробництвах, сигналу «Увага всім!». Рятувальники надали тематичні листівки, які можуть використовуватись в просвітницькій роботі зі школярами, їх батьками та працівниками закладів освіти з зазначених тем.